Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
Zaproś do szkoły Wędrującego Filmoznawcę!
Wędrujący Filmoznawcy Filmoteki Szkolnej to projekt skierowany do szkół ponadpodstawowych zainteresowanych długofalową działalnością na polu edukacji filmowej.
Więcej

Aktualności

FINA lab | Program edukacji medialnej

Laboratoria medialne FINA realizowane są w formie bezpłatnych warsztatów adresowanych do uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz ze szkół średnich. Uczniowie w trakcie laboratoriów będą mieli okazję pracować na unikatowych archiwach cyfrowych związanych z wybitnymi twórcami z okresu dwudziestolecia międzywojennego oraz przetwarzać zdigitalizowane fragmenty filmowe i materiały okołofilmowe.

Warsztaty filmowe w Warszawskiej Szkole Filmowej | Ruszyły zapisy

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty filmowe Filmoteki Szkolnej w Warszawskiej Szkole Filmowej. Do wyboru 5 terminów w marcu!

Raz, dwa, trzy! Filmoteka Szkolna patrzy! | Semestr II

Filmoteka Szkolna zaprasza najmłodszych widzów na spotkania z polskim kinem. Po pokazach w ramach warsztatów kreatywnych stworzymy własną ekipę filmową, będziemy przekazywać emocje za pomocą gestów i min, a także stworzymy własne animacje.

Mapa „Dekalogu” | Wirtualny spacerownik

Mapa „Dekalogu” to autorski pomysł Natalii Korynckiej-Gruz na wirtualne poznawanie Warszawy poprzez miejsca, w których nakręcone zostały sceny z telewizyjnego cyklu „Dekalog” Krzysztofa Kieślowskiego.