Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
Zostań w domu z Ninateką
Kino, teatr oraz muzeum za darmo i bez wychodzenia z domu? Zapraszamy codziennie o 20.00 na stronę główną Ninateki, gdzie odbywać się będą pokazy specjalne.
Więcej

Aktualności

Zostań w domu rób gry | Game jam online

Kiedy, jak nie teraz? Początkującym pomożemy od podstaw przygotować grę wideo, natomiast zawodowcom – zdobyć nowe doświadczenia i rozwinąć kompetencje. Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim jamie. FINA jest partnerem wydarzenia.

Jak uczyć się z domu? FINA podpowiada!

Gotowe scenariusze lekcji, nowe opracowania biogramów najwybitniejszych Polaków i atrakcyjne materiały audiowizualne do nauki literatury, wiedzy o kulturze, a w szczególności wiedzy filmie i muzyce oraz wiedzy o społeczeństwie są dostępne bezpłatnie online na ninateka.pl, filmotekaszkolna.pl czy biogramy.pl

FINA w projekcie „Europeana XX: Century of Change”

Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny wraz instytucjami kultury, ośrodkami badawczymi i archiwami z całej Europy rozpoczyna prace nad finansowanym przez CEF europejskim projektem „Europeana XX: Century of Change”, którego celem jest zwiększenie dostępu do materiałów audiowizualnych, fotografii i dokumentów dotyczących przemian społecznych w Europie XX wieku poprzez wzbogacenie zasobów portalu Europeana.

Odwołujemy 17. Święto Niemego Kina

W trosce o zdrowie i komfort naszych widzów, odwołujemy 17. edycję Święta Niemego Kina pod hasłem „Voyage, voyage”, która miała się odbyć w dniach 2-5 kwietnia 2020 w kinie Iluzjon.

Archiwum FINA | Ograniczona dostępność

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniu epidemiologicznemu informujemy, że oddział Działu Marketingu i Handlu przy Archiwum Chełmska 21 od 12 marca działa w ograniczonym zakresie.