Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
BIP

Ogłoszenie o naborze partnera projektu

Narodowy Instytut Audiowizualny ogłasza nabór partnera projektu do wspólnego przygotowania i realizacji projektu partnerskiego „Digitalizacja i udostępnienie publicznych zbiorów audialnych”.

Narodowy Instytut Audiowizualny, działając zgodnie z art. 33 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014 – 2020 (Dz. U. z 2014 roku poz. 1146),ogłasza otwarty nabór partnerów do wspólnego przygotowania i realizacjiprojektu partnerskiego„Digitalizacja i udostępnienie publicznych zbiorów audialnych”, finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

Celem partnerstwa jest wspólne przygotowanie oraz realizacja projektu mającego na celu digitalizację i udostępnienie obywatelom publicznych zbiorów audialnych.

Na zgłoszenia w postaci papierowej wraz z wersją zapisaną na nośniku elektronicznym lub w formie dokumentu elektronicznego czekamy do 21 września 2015 r.  do godz. 12.00.

Pliki do pobrania
PDF
Ogłoszenie_konkurs_POPC_(spółki regionalne).pdf
PDF
ogłoszenie o wyniku Koszalin.pdf
Data publikacji: 28 / 08 / 2015