Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Music in Movement | Andriessen, Boulez, Pärt, Serocki
Interaktywny przewodnik po życiu i twórczości czterech wybitnych kompozytorów współczesnej muzyki klasycznej: Andriessena, Bouleza, Serockiego i Pärta.
Więcej

Mikołajki w FINA

Specjalne wydanie Weekendu w Małym kinie, premiera w FINA filmu “Tarapaty” oraz spotkanie z twórcami, familijne warsztaty z tworzenia filmów animowanych oraz pokazy VR, to tylko niektóre z pozycji, które przygotowaliśmy w ramach tegorocznych Mikołajek w FINA .

Tu Europeana

Druga edycja działań poświęconych propagowaniu i wykorzystywaniu materiałów archiwalnych zgromadzonych na platformie Europeana. Jak skorzystać z potencjału polskich i europejskich kolekcji cyfrowych? Jak zwiększyć ich widoczność w sieci? Jak twórczo je wykorzystać? Zapraszamy do udziału w serii edukacyjno-informacyjnych działań poświęconych tym zagadnieniom.

Pracownia 2.0 | Cykl szkoleń dla nauczycieli

Jesienią i zimą zapraszamy nauczycieli na szkolenia podejmujące tematykę nowych technologii w nauczaniu.

W dobrym gatunku | Cykl pokazów i spotkań

Cykl prezentuje najciekawsze dzieła rodzimego kina gatunkowego, które, oglądane po latach, zdumiewają pomysłowością twórców lub wzruszają efektami specjalnymi w stylu vintage. Polskie kino Nowej Przygody? Science-fiction? Filmy sensacyjne? Jak najbardziej! Po projekcjach zapraszamy na spotkania z twórcami, które poprowadzi kuratorka cyklu Kaja Klimek.