Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Music in Movement | Andriessen, Boulez, Pärt, Serocki
Interaktywny przewodnik po życiu i twórczości czterech wybitnych kompozytorów współczesnej muzyki klasycznej: Andriessena, Bouleza, Serockiego i Pärta.
Więcej

Pracownia 2.0 | Cykl szkoleń dla nauczycieli

Jesienią i zimą zapraszamy nauczycieli na szkolenia podejmujące tematykę nowych technologii w nauczaniu.

W dobrym gatunku | Cykl pokazów i spotkań

Cykl prezentuje najciekawsze dzieła rodzimego kina gatunkowego, które, oglądane po latach, zdumiewają pomysłowością twórców lub wzruszają efektami specjalnymi w stylu vintage. Polskie kino Nowej Przygody? Science-fiction? Filmy sensacyjne? Jak najbardziej! Po projekcjach zapraszamy na spotkania z twórcami, które poprowadzi kuratorka cyklu Kaja Klimek.

#kinoodnowa | Cykl pokazów i spotkań

Zrekonstruowane polskie klasyki z ostatniego trzydziestolecia – oraz nieme skarby z początków ubiegłego wieku. Zapraszamy na nowy cykl, w którym zaprezentujemy filmy zrekonstruowane przez FINA i porozmawiamy ze specjalistami od konserwacji i rekonstrukcji.

Ludzie kina | Cykl pokazów i spotkań

Jesienią w FINA zapraszamy na cykl pokazów „Ludzie kina”, któremu towarzyszyć będą spotkania z reprezentantami mniej medialnych filmowych zawodów: charakteryzatorami, dźwiękowcami, producentami czy scenografami.

Wakacyjna przerwa | Cykl koncertów letnich

Latem w FINA zapraszamy na koncerty zespołów, które z powodzeniem stawiają pierwsze kroki na muzycznej scenie. Dzięki współpracy z festiwalem Spring Break przyjrzeliśmy się temu, co mają do zaoferowania. Poziom prezentowany przez wytypowane przez nas zespoły nastraja bardzo optymistycznie. Przekonacie się o tym, biorąc udział w cyklu Wakacyjna Przerwa. Koncertom odbywającym się w sali audiowizualnej przy ulicy Wałbrzyskiej towarzyszyć będą pokazy pełnometrażowych dokumentów o tematyce muzycznej.