Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

500 dni miłości | Wieczne lato: miłość

Ilustrowana świetną muzyką (między innymi The Smiths) komedia o romansie niepoprawnego romantyka z dziewczyną, która nie wierzy w miłość.
Data
ŚR   17 / 07 / 2019
Godzina
21:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Dziedziniec Cztery Pory Roku

Wydarzenie odbywa się w ramach plenerowego cyklu Wieczne lato: miłość.

500 dni miłości, reż. Marc Webb, 2009, 95 minut

Tom (Joseph Gordon-Levitt) zarabia na życie, pisząc teksty na kartki okolicznościowe. Pewnego dnia chłopak wpada w pracy na Summer (Zooey Deschanel), nową sekretarkę swojego szefa i zakochuje się w niej bez reszty. Dziewczyna nie wierzy wprawdzie w miłość i stałe związki, ale z czasem okazuje się, że ma z Tomem dużo wspólnego.

Wstęp

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Pokaz odbywa się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek FINA. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 20:30. Liczba słuchawek jest ograniczona (190).

Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych). Pełny regulamin wypożyczenia słuchawek znajduje się tutaj. W razie deszczu pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (limit miejsc: 120).

Zobacz również