Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Renata Kamola
Powrót

Artur Majewski / Patryk Zakrocki | FINA na ucho

Zapraszamy na koncert promujący album „Czas panowania traw”. Usłyszymy muzykę organiczną, przestrzenną i co chwila uciekającą w nieskrępowaną improwizację.
Data
CZ   08 / 11 / 2018
Godzina
20:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

„Miliony lat temu Ziemię pokrywały głównie trawy i wszystko było w porządku” – taką myślą Artur Majewski i Patryk Zakrocki puentują notkę towarzyszącą ich wspólnej płycie. Ta konkluzja znajduje odzwierciedlenie w ich muzyce: organicznej, pozostawiającej dużo przestrzeni, unikającej zwartej formy. Obaj artyści mają bogate doświadczenie na polu muzyki improwizowanej. Artur Majewski jest jednym z najbardziej kreatywnych i „elokwentnych” polskich trębaczy. Zaczynał w kultowej wrocławskiej grupie Robotobibok, po rozpadzie której występował w duecie Mikrokolektyw. Patryk Zakrocki jest zaś altowiolinistą, członkiem zespołów Spontaneous Chamber Music (z gitarzystą Marcinem Olakiem) oraz SzaZa (z klarnecistą Pawłem Szamburskim). Koncert promować będzie świetnie przyjętą przez krytykę płytę duetu Czas panowania traw

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 19:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

 

Zobacz również