Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Atak paniki”, reż. Paweł Maślona, mat. promocyjne
Powrót

Atak paniki | Kino-kołyska

Zapraszamy opiekunów z dziećmi do 2 lat na pokaz „Ataku paniki” – wielowątkowej komedii, której bohaterowie wpadają w wir niecodziennych zdarzeń. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Obowiązują zapisy!
Data
PT   15 / 06 / 2018
Godzina
12:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Kino-kołyska, pomyślanego specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci (0–2) oraz komforcie oglądania dorosłych, którzy mimo obowiązków opiekuńczych chcą pozostać na bieżąco z polskim kinem.

Program

Atak paniki, reż. Paweł Maślona, 2017, 100 minut

Autorka kryminałów, małżeństwo wracające z wakacji, nastolatek pierwszy raz palący trawkę – ich codzienne życie w kilka chwil zmieni się w czyste wariactwo. Komedia Maślony jest chwalona za dialogi, montaż oraz świetny – choć czasem zaskakujący – dobór obsady. Obok debiutantów w Ataku paniki występują aktorzy dobrze znani ze srebrnego ekranu (m.in. Dorota Segda, Artur Żmijewski), którzy są obsadzeni wbrew swojemu filmowemu emploi.

 

Wydarzenie na Facebooku

Wstęp

Na pokaz zapraszamy rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Kliknij przycisk „Zapisz się na wydarzenie” poniżej (lub „Weź udział” powyżej), wypełnij i wyślij formularz, koniecznie podając w nim liczbę dorosłych i dzieci. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

Zmotoryzowanych gości zapraszamy na parking podziemny – wjazd przez szlaban od ul. Wałbrzyskiej po lewej stronie budynku (zobacz w Google Street View).

Ostrzeżenie

Film „Atak paniki” zawiera pojedyncze sceny przemocy i częściowej nagości, które są przeznaczone wyłącznie dla rodziców lub opiekunów. Idea tego typu pokazów, organizowanych przez instytucje filmowe na całym świecie, opiera się na przekonaniu, że dzieci do lat 2 nie rozumieją scen, które dzieją się na ekranie kinowym i nie skupiają na nim uwagi na dłużej niż chwilę. Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że dzieci nie śledzą akcji na ekranie – zamiast tego bawią się, śpią lub są sadzane przez rodziców tyłem do ekranu. Decyzja o uczestnictwie w wydarzeniu jest jednak zawsze indywidualnym wyborem rodziców lub opiekunów.

Zobacz również