Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Cały świat Hani i Stasia”, reż. Tomasz Jurkiewicz, mat. promocyjne
Powrót

Cały świat Hani i Stasia | Wtedy–teraz

Dokumentalna opowieść o starszej twarzy miłości oraz próbie zachowania godności na tle dynamicznych przemian polskiej wsi XXI wieku.
Data
SO   24 / 02 / 2018
Godzina
20:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Wtedy–teraz | Polska Szkoła Dokumentu.

Cały świat Hani i Stasia, reż. Tomasz Jurkiewicz, 2011, 52 minuty

Hania i Staś żyją w podkrakowskiej wsi zgodnie z rytmem natury. Jednak ich otoczenie przekształca się powoli w sypialnię miejskiej aglomeracji. Skuszeni łatwą okazją zdobycia dużych pieniędzy, postanawiają sprzedać ziemię. 

Spotkanie z twórczością Krystyny Gryczełowskiej

Film jest częścią wieczoru poświęconego dokumentom, które opowiadają o polskiej wsi i jej mieszkańcach. Zapraszamy także na wcześniejszy pokaz filmów Krystyny Gryczełowskiej i spotkanie z Piotrem Pławuszewskim

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 17.30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wejściówki dotyczą całego wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu lub pokazie filmu Cały świat Hani i Stasia, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

Zobacz również