Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Piesek w kratkę, reż. Zofia Ołdak, mat. promocyjne
Powrót

Cyrk w małym kinie | Pokaz animacji dla dzieci

Kolejna odsłona cyklu „W małym kinie” będzie poświęcona cyrkowym przygodom. Wystąpią: Gucio i Cezar, Piesek w kratkę, a także Gapiszon! Pokaz jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data
CZ   30 / 11 / 2017
Godzina
10:00  –  11:00
Miejsce
Narodowy Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Minimax | Parter

W listopadzie w ramach cyklu W małym kinie pokażemy produkcje poświęcone wynalazkom (09.11), zagadkom (16.11), misiom (23.11) oraz przygodom w cyrku (30.11). Dzieci poznają uznane dzieła polskiej kinematografii dostosowane do ich możliwości poznawczych, a krótki wstęp dotyczący każdego filmu pozwoli im lepiej zrozumieć i zapamiętać ważne informacje. Pokazy pozwolą im także na zapoznanie się z kinowym savoir-vivre’em. Wstęp i prowadzenie: Szymon Gotowski.

 

Program | 30 listopada 2017

Gucio i Cezar odc. Cyrk

Wspaniałe przygody sympatycznych przyjaciół: niezdarnego i łakomego hipopotama Gucia oraz rozważnego psa Cezara. Mili, uśmiechnięci, przyjacielscy, zawsze starają się pomóc słabym i bezbronnym. Uwielbiają zabawy i podróże. W każdej chwili są gotowi wyruszyć na podbój nieznanych krain i poznawać nowych przyjaciół. Przeżywają wiele dziwnych przygód w tak samo dziwnych miejscach. Pomaga im w tym ich bujna wyobraźnia.

Piesek w kratkę odc. Piesek w cyrku

Piesek w kratkę to animowany, lalkowo-aktorski serial opowiadający o przygodach małego pieska-zabawki. W każdym odcinku bohater wyrusza na podbój – najpierw dziecięcego pokoju, a pod nieobecność swojej właścicielki – całego mieszkania. Tam też psoci i poznaje nowych przyjaciół, m.in. drugiego pieska mieszkającego w lustrze.

Gapiszon w cyrku

Zabawna postać w charakterystycznej czapeczce w paski, w kolejnych odcinkach serialu odgrywa przeróżne role – czasem jest kucharzem, a innym razem staje się ogrodnikiem czy fotografem. Gapiszon - tytułowa postać z kreskówki, przeżywa masę niesamowitych przygód i poprzez własne doświadczenie nabywa nowe umiejętności z różnych dziedzin.

Cyrk

Zgromadzona w cyrku publiczność jest świadkiem niezwykłych wydarzeń: czarnoskóry chłopiec podczas wykonywania jednej ze sztuczek wylatuje przez dach namiotu cyrkowego. Dzieci z różnych krajów i kontynentów ruszają mu na ratunek.

 

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (70 osób).

 

Zobacz również