Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. materiały promocyjne
Powrót

Details in the Air | FINA na ucho

Występem międzynarodowego tria w składzie: Mikołaj Trzaska, Ken Vandermark, Mikołaj Górczyński rozpoczynamy jesienny cykl improwizowanych koncertów w FINA.
Data
SO   28 / 09 / 2019
Godzina
20:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Jesienny cykl poświęcony muzyce jazzowej i improwizowanej rozpoczniemy koncertem międzynarodowego tria Details in the Air. Jego skład jest o tyle niecodzienny, że w stu procentach tworzą go artyści grający na instrumentach dętych: klarnetach i saksofonach. Tego dnia w FINA na jednej scenie wystąpią: żywa legenda chicagowskiej sceny – Ken Vandermark, kompozytor muzyki filmowej, współtwórca Miłości i niestrudzony improwizator – Mikołaj Trzaska oraz znany z zespołów Kwartludium, Bastarda i Polonka Michał Górczyński. Details in the Air mają na koncie jeden album – Open Containers ukazało się w 2018 roku nakładem Kilogram Records. 

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 19:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Zobacz również