Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
Fot. m.gross196, Flickr, CC BY NC SA
Powrót

Dubbing Kids | 90 lat z Myszką Miki

Zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 12 lat na warsztaty dubbingu! Będziemy podkładać głos do bajki, a przy okazji uczyć się intonacji i pracy z mikrofonem. Uwaga – limit miejsc został wyczerpany.
Data
SO   01 / 09 / 2018
Godzina
15:00  –  17:30
Miejsce
Studio Master Film
ul. Wałbrzyska 3/5
Warszawa
III piętro

Warsztaty odbywają się w ramach wydarzenia 90 lat z Myszką Miki.

Podczas 3-etapowego procesu warsztatowego dzieci poznają proces produkcji dubbingu, czyli tworzenia ścieżki dialogowej filmu z polską wersją językową. Poza tym podpatrywać będą pracę reżysera, realizatora dźwięku i montażysty, dowiedzą się jak działa studio nagraniowe i do czego służą zgromadzone w nim tajemnicze urządzenia. Rezultatem warsztatów będzie nagrany fragment animowanego serialu „Miki i raźni rajdowcy”, w którym bohaterowie mówią głosami biorących udział w warsztatach dzieci. 

Warsztaty z dubbingu odbędą się w profesjonalnym studiu Master Film i poprowadzi je  aktorka i reżyser dubbingu Ewa Kania oraz realizatorka dźwięku, Urszula Ziarkiewicz.

Zasady uczestnictwa

Limit miejsc został wyczerpany.

Zobacz również