Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Jakub Żwirełło
Powrót

Enchanted Hunters | Wieczne lato: Muzyka

Lada moment ukaże się ich długo wyczekiwana płyta, ale zanim to nastąpi Małgorzata Penkalla i Magdalena Gajdzica wystąpią w FINA, dzieląc się z nami swoim autorskim spojrzeniem na r&b i electro-pop.
Data
CZ   08 / 08 / 2019
Godzina
20:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Wieczne lato: muzyka.

Spodziewany na ten rok drugi album Enchanted Hunters jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych polskich premier w kategorii szeroko rozumianej alternatywy. Emocje związane z tą wydawnictwem wynikają między innymi ze świetnych recenzji, jakie zbierała debiutancka płyta duetu – Peoria. Warto jednak zauważyć, że od tego czasu zmieniło się wiele. Małgorzata Penkalla i Magdalena Gajdzica postanowiły porzucić akustyczny neofolk i spróbować swoich sił w elektronicznym popie i współczesnym r&b. Najważniejsze jednak, że artystki wciąż komponują frapujące, jedyne w swoim rodzaju piosenki, których atutem pozostają pięknie przeplatające się linie wokalne.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Zobacz również