Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Powrót

Esej multimedialny | FINAŁ NInA

Zaprosiliśmy niemal 20 osobowości polskiej kultury, aby w wybranej przez siebie krótkiej formie przedstawiły swoje spojrzenie na ostatnią dekadę w kulturze.
Data
PT   24 / 02 / 2017
Godzina
18:00  –  20:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Premiera eseju odbywa się w ramach wydarzenia FINAŁ NInA | Dekada kultury audiowizualnej.

Na esej złożą się osobiste wypowiedzi, prace wideo, premierowe utwory muzyczne, performanse, animowane gify i inne formy stworzone przez niemal dwudziestu zaprzyjaźnionych z NInA artystów, badaczy i działaczy.

Swój udział potwierdzili: Wojciech Blecharz, Andrzej Chyra, Maciej Grzybowski, Agnieszka Holland, Aneta Kopacz, Paweł Łoziński, Barbara Kinga Majewska, Marcin Masecki, Magda Mosiewicz, Paweł Mykietyn, Aleksander Nowak, Jurek Owsiak, Małgorzata Sarbak, Małgorzata Szczęśniak, Małgorzata Szumowska, Paweł Szymański, Alek Tarkowski, Mariusz „Wilk” Wilczyński i Wojciech Waglewski.

Esej, którego prowadzącą będzie Agnieszka Szydłowska, rozpocznie odczytanie napisanego specjalnie na tę okazję, ostatniego tekstu prof. Zygmunta Baumana.

 

Zobacz pełną listę gości FINAŁU NInA

Wstęp

Obowiązują zaproszenia. Przygotowaliśmy pulę pojedynczych wejściówek, które będzie można zdobyć, biorąc udział w losowaniu. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową (bog@nina.gov.pl, tytuł: „FINAŁ NInA”), a także w recepcji w siedzibie NInA do 15 lutego. O wynikach poinformujemy drogą mailową lub telefoniczną.

 

Wydarzenie na Facebooku

Regulamin losowania

Transmisja

Wydarzenie będzie można śledzić na żywo na stronach nina.gov.pl oraz ninateka.pl, przy stanowiskach komputerowych w sali Archiwum NInA, a także w naszym kinie plenerowym – na dziedzińcu NInA z wykorzystaniem słuchawek do silent disco (300 sztuk). Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dowód tożsamości ze zdjęciem.

Wersja online

Wszystkie wypowiedzi składające się na esej zostaną opublikowane po wydarzeniu w postaci specjalnej zakładki na stronie nina.gov.pl. Znajdą się w niej dodatkowe materiały, między innymi przesłany specjalnie na tę okazję tekst medioznawcy Lva Manovicha.

Partner wydarzenia

undefined

Spot promocyjny

Finał NInA | Eseje i koncert | spot
Pliki do pobrania
PDF
Regulamin_losowania_Final_NInA.pdf

Zobacz również