Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. Krystian Bielatowicz
Powrót

Hatti Vatti | SZUM | Koncert

Koncert Hatti Vatti, jednego z najgłośniejszych obecnie twórców muzyki elektronicznej w Polsce jest zapowiedzią jego nowego projektu. W jego tle archiwa NInA.
Data
WT   28 / 02 / 2017
Godzina
20:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Koncert Hatti Vatti, jednego z najgłośniejszych obecnie twórców muzyki elektronicznej w Polsce będzie zarazem zapowiedzią jego najnowszego projektu

„Szum” to retrofuturystyczna opowieść, która zaskakująco mocno rezonuje z problemami współczesności. Pracując nad nią, Hatti Vatti inspirował się zarówno twórczością artystów związanych z Eksperymentalnym Studiem Polskiego Radia, jak i kompozytorów odpowiedzialnych za dźwiękową stronę polskich animacji z lat 60-80-tych. Głównym łącznikiem pomiędzy nagranymi utworami i tymi sprzed pół wieku są instrumenty oraz analogowe efekty. 

„Szum” to projekt, który powstał we współpracy z MOST, NInA oraz holenderskim instytutem Sound & Vision w ramach międzynarodowego projektu RE:VIVE. Jego celem jest dawanie drugiego życia archiwom audiowizualnym. 

Wstęp

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Wejściówki będą wydawane od godz. 19:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione nie będą wpuszczane na salę po rozpoczęciu koncertu.

Zobacz również