Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. materiały promocyjne
Powrót

Jestem Twój | Kino 89+

Choć bohaterowie filmu Mariusza Grzegorzka szukają tego samego, ich związek obciążony jest ekonomicznymi i kulturowymi różnicami, które trudno przeskoczyć.
Data
WT   14 / 01 / 2020
Godzina
19:00  –  21:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Jestem Twój, reż. Mariusz Grzegorzek, 2010, 105 minut

Dobrze sytuowana stomatolożka po rozpadzie małżeństwa wdaje się w romans z osiedlowym stróżem, bardzo męskim, ale prostym i „nie pasującym” do jej wysmakowanych wnętrz i eleganckiego stylu życia. Sytuacja komplikuje się, kiedy przelotna znajomość kończy się niechcianą ciążą. Czy Polska A i Polska B mogą się spotkać? Czy dzielące nas podziały – te ekonomiczne, intelektualne, ale też emocjonalne – można przekroczyć?

Spotkanie

Po projekcji zapraszamy na spotkanie z reżyserem filmu, Mariuszem Grzegorzkiem, które poprowadzi Tomasz Kolankiewicz. 

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w pokazie drugiego filmu lub spotkaniu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

 

 

Zobacz również