Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
„Jill i Joy”, mat. promocyjne
Powrót

Jill i Joy | Weekend w małym kinie

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na fiński film o dziewczynkach, które spędzają razem wakacje i odkrywają magię kryjącą się w codziennym życiu.
Data
N   28 / 01 / 2018
Godzina
11:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Program

Jill i Joy, reż. Saara Cantell, 2014, 81 minut

Adaptacja książki Marjatty Kurenniemi to historia dwóch dziewczynek, które spędzają razem wakacje. Są niemal niewidoczne dla zabieganych i zapracowanych rodziców, więc same organizują sobie czas. A że nie wszystko w filmie musi być oczywiste, w Jill i Joy zaczyna działać magia. Dziewczynki zamieszkują w maleńkim domku stworzonym specjalnie dla nich, spotykają barwnych i niezwykłych sąsiadów, wspólnie z nimi przeżywają serię tajemniczych przygód. Czy któreś z rodziców zorientuje się wreszcie, że ich córki się wyprowadziły? Czy dorośli odnajdą magiczną kryjówkę Jill i Joy i poświęcą dziewczynkom swoją uwagę i czas? 

Wstęp

Film przeznaczony dla dzieci od lat 4.

Liczba miejsc ograniczona (120). Udział w pokazie wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz rejestracyjny.

W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Mironiuk z Działu Edukacji i Badań FINA: aleksandra.mironiuk@nina.gov.pl, +48 22 380 49 82.

Zobacz również