Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Jill i Joy”, mat. promocyjne
Powrót

Kacper i Emma. Najlepsi przyjaciele | Weekend w małym kinie

Zapraszamy dzieci od lat 4 wraz z opiekunami na opowieść o przyjaźni i trudnościach związanych z życiem pięciolatków.
Data
N   25 / 02 / 2018
Godzina
11:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Program

Kacper i Emma – najlepsi przyjaciele, reż. Arne Lindtner Næss, Norwegia, 2013, 74 minuty

Zbliża się wyjątkowy dzień w życiu Kacpra – właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na pierwszą wizytę w nowym przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest Emma, która niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Szybko okazuje się, że obawy Kacpra były bezpodstawne, a pierwszy dzień w przedszkolu to dopiero początek niezapomnianych przygód. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, a dzięki wspólnym przygodom dowiadują się, czym jest przyjaźń.

Wstęp

Film przeznaczony dla dzieci od lat 4.

Liczba miejsc ograniczona (120). Udział w pokazie wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz rejestracyjny.

W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Mironiuk z Działu Edukacji i Badań FINA: aleksandra.mironiuk@nina.gov.pl, +48 22 380 49 82.

Zobacz również