Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
Magiczne święta Emmy i Kacpra, mat. promocyjne
Powrót

Magiczne święta Kacpra i Emmy | Mikołajki w FINA

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na film o parze przedszkolaków, która robi wszystko aby Święta Bożego Narodzenia były wyjątkowe i magiczne.
Data
SO   09 / 12 / 2017
Godzina
12:00  –  14:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Magiczne święta Kacpra i Emmy, reż. A. L. Naess, 2014, 80 min

Bohaterowie filmu to sympatyczna para przyjaciół: Emma i Kacper. Jest zima, zbliżają się święta, a Emma niecierpliwie wyczekuje pierwszego w tym roku śniegu. Pisze nawet list do świętego Mikołaja, w którym prosi o upragnione białe płatki. Wspólnie z Kacprem starają się wprowadzić w domu bożonarodzeniowy, magiczny i rodzinny klimat. Obydwoje marzą także o tym, by dziadek, który zaplanował spędzenie świąt w górach z przyjaciółką Ingą, przyjechał jednak do nich. Zrobią wszystko, co w ich mocy, żeby osiągnąć założony cel. Czy im się to uda? Czy na święta spadnie śnieg? Czy spędzą je w rodzinnym gronie?

W ramach pokazu odbędzie się familijny quiz filmowy przygotowany przez Beatę Zaborek-Srokę, a także warsztaty dekorowania pierników prowadzone przez Szymona Gotowskiego.

Kategoria wiekowa: 4+ 

Wstęp

Liczba miejsc ograniczona (120). Udział w pokazie i warsztatach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Na podstawie listy zgłoszonych uczestników w recepcji FINA będą wydawane bezpłatne wejściówki.

W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Mironiuk z Działu Edukacji i Badań FINA: aleksandra.mironiuk@nina.gov.pl, +48 22 380 49 82.

Zobacz również