Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Sisi Cecylia
Powrót

Kamil Piotrowicz Sextet | FINA na ucho

Pianista i niezwykle intrygujący kompozytor – Kamil Piotrowicz wystąpi w FINA z zespołem składającym się z niezwykłych osobowości polskiej sceny jazzowej.
Data
ŚR   06 / 11 / 2019
Godzina
20:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pianista i kompozytor Kamil Piotrowicz wyjątkowo sprawnie porusza się pomiędzy gatunkami, sięgając po rozwiązania bliższe jazzowi i muzyce współczesnej, tematy rodem z muzyki ludowej czy barwy syntezatora. W jego gęstych utworach pomysł goni pomysł, a zrealizować je wszystkie pomaga plejada uznanych instrumentalistów: Emil Miszk, Kuba Więcek, Piotr Chęcki, Krzysztof Szmańda i Andrzej Święs. Podczas koncertu w FINA zespół zaprezentuje kompozycje z nominowanej do Fryderyka płyty Product Placement. 

Skład zespołu:
Kamil Piotrowicz – fortepian;
Emil Miszk – trąbka;
Kuba Więcek – saksofon altowy;
Piotr Chęcki – saksofon tenorowy i barytonowy;
Krzysztof Szmańda – perkusja;
Andrzej Święs – kontrabas.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 19:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

 

Zobacz również