Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Łukasz „Bax” Porębski
Powrót

Kamil Pivot | Wieczne lato: muzyka

Płytą „Tato Hemingway” Kamil Pivot powrócił z urlopu ojcowskiego, by bez nadęcia rapować o wyzwaniach i radościach związanych z wychowywaniem trójki dzieciaków.
Data
CZ   30 / 08 / 2018
Godzina
20:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Wieczne lato: miłość.

Jako raper pojawił się na płycie producenckiej Quiza a potem zniknął na długich osiem lat. O tym, czym (a właściwie „kim”) się zajmował przez ten czas opowiada na płycie Tato Hemingway. Na tle przyjemnie nostalgicznych bitów autorstwa Urba (Dinal, Okoliczny Element) Pivot z niespotykaną na polskiej scenie hiphopowej czułością i bezpośredniością rapuje o ojcostwie. O wyzwaniach, radościach i zmianach, jakie trójka maluchów wywołała w jego życiu. Zamiast patosu i dydaktyzmu dostajemy tu raczej solidną porcję niecodziennych porównań i wywołujących uśmiech gier słownych. Wydany własnym sumptem Tato Hemingway spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno mediów, jak i słuchaczy hip-hopu, co poskutkowało błyskawicznym wyprzedaniem pierwszego nakładu płyty.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 19:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Zobacz również