Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Miś Colargol”, reż. Eugeniusz Ignaciuk, Fototeka FINA
Powrót

Kosmos w małym kinie | Pokaz animacji dla dzieci

Kolejna odsłona cyklu „W małym kinie” będzie związana z kosmosem! Na dużym ekranie zobaczymy gwiezdne przygody Misia Colargola, Mami Fatale, Bolka i Lolka oraz Reksia. Pokaz jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data
CZ   05 / 04 / 2018
Godzina
10:00  –  11:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Przygody Misia Colargola | Odcinek: Colargol kosmonautą

Znamy różne misie: leniwe, pracowite, z dużymi brzuszkami, z małymi brzuszkami, dobre i niedobre. Znamy też misia o imieniu Colargol, który jest najwspanialszym misiem jakiego można spotkać w życiu!

Mami Fatale | Odcinek: Krytyk z kosmosu

Serial animowany, w którym gotowanie zawsze stanowi początek niezwykłych zdarzeń. Tytułowa Mami to urocza staruszka, która wraz ze swoimi pupilami, Psiną i Prosięciem, postanawia wyprowadzić się z miasta i wieść spokojne życie na łonie natury. Całą trójkę odwiedzają niezwykłe postacie, które zwykle burzą sielską atmosferę małego domku, prowadząc bohaterów na spotkanie z przygodą.

Bolek i Lolek | Odcinek: Kosmonauci

Niesamowite przygody dwóch braci: Bolka i Lolka. Tym razem idąc za przykładem Gagarina – pierwszego człowieka, który poleciał w kosmos – Bolek i Lolek postanawiają wybrać się ku gwiazdom. Podczas przygotowań do wyprawy chłopcy zorientują się, że mają spore braki w wiedzy z zakresu techniki.

Reksio | Odcinek: Reksio kosmonauta

Tytułowy bohater, wesoły piesek Reksio, mieszka w niewielkiej budzie. Trudno mu jednak w niej usiedzieć, ciągle bowiem poszukuje nowych znajomości oraz przygód. Należy również do odważnych: jest rozjemcą w licznych, podwórkowych sporach i konfliktach. Wszyscy go lubią, on zaś nigdy nie może narzekać na samotność oraz nudę.

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Pliki do pobrania
PDF
w_malym_kinie_regulamin_18_04.pdf

Zobacz również