Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Logo NInA
fot. materiały prasowe
Powrót

Meek, Oh Why? | Wakacyjna przerwa

Na zakończenie cyklu w FINA wystąpi raper i trębacz Meek, Oh Why? wraz ze swoim zespołem. Po koncercie pokaz filmu „Nas: Time is Illmatic”.
Data
ŚR   30 / 08 / 2017
Godzina
20:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Koncert odbywa się w ramach cyklu Wakacyjna przerwa

20:00 Meek, Oh Why? | Koncert

Pod pseudonimem Meek, Oh Why? kryje się Mikołaj Kubicki – polski raper i trębacz, który swoją przygodę z muzykę rozpoczął już w wieku 15 lat, występując na płycie zespołu Dagadana. Pięć lat później zadebiutował na scenie hiphopowej, podpisując kontrakt z popularną wytwórnią Asfalt Records. Obok sprawnego składania rymów, w którym słychać fascynacje Fiszem i Łoną, Meek, Oh Why? to także świetny zespół koncertowy.

21:30 Nas: Time is Illmatic, reż. One9, 2014, 74 minuty

Dokumentu pokazującego kulisy powstania jednej z najgłośniejszych płyt w historii hip-hopu – debiutanckiej płyty nowojorskiego rapera Nasa, Illmatic

Wstęp

Do wstępu na koncert upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 19. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wstęp na projekcję filmu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Pokaz odbywa się na dziedzińcu z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 21:00. Liczba słuchawek jest ograniczona (200). Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych).

Zobacz również