Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Moje córki krowy”, reż. Kinga Dębska, mat. promocyjne
Powrót

Moje córki krowy | Kino-kołyska

Zapraszamy opiekunów z dziećmi do 2 lat na pokaz „Moich córek krów” – komediodramatu opowiadającego o odbudowie utraconej siostrzanej więzi. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Obowiązują zapisy!
Data
PT   06 / 04 / 2018
Godzina
12:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Kino-kołyska, pomyślanego specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci (0–2) oraz komforcie oglądania dorosłych, którzy mimo obowiązków opiekuńczych chcą pozostać na bieżąco z polskim kinem.

Program

Moje córki krowy, reż. Kinga Dębska, 2015, 84 minuty

Dwie siostry muszą zająć się chorą matką i despotycznym ojcem. Jedna odniosła sukces zawodowy, ale jest samotna. Druga pracuje jako nauczycielka, ale jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Nie lubią się, ale nagła konieczność współdziałania zbliża je do siebie.

 

Wydarzenie na Facebooku

Wstęp

Na pokaz zapraszamy rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat. Wstęp jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Kliknij przycisk „Zapisz się na wydarzenie” poniżej (lub „Weź udział” powyżej), wypełnij i wyślij formularz, koniecznie podając w nim liczbę dorosłych i dzieci. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji lub informacją o braku wolnych miejsc.

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

Zmotoryzowanych gości zapraszamy na parking podziemny – wjazd przez szlaban od ul. Wałbrzyskiej po lewej stronie budynku (zobacz w Google Street View).

 

 

Zobacz również