Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. kard z filmu „Monument”
Powrót

Monument | Nowe polskie kino

Zapraszamy na pokaz filmu Jagody Szelc, który na festiwalu w Gdyni zdobył nagrodę w kategorii „Inne Spojrzenie”. Po projekcji spotkanie z reżyserką.
Data
WT   16 / 04 / 2019
Godzina
19:00  –  21:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Program

Monument, reż. Jagoda Szelc, 2018, 90 min

W swoim drugim filmie Jagoda Szelc, reżyserka entuzjastycznie przyjętej Wieży. Jasny dzień, obsadza aż dwudziestu młodych aktorów. W Monumencie wcielającą się oni w studentów szkoły hotelarskiej, którzy lądują na praktykach w opustoszałym, Kubrickowskim hotelu. Jego menadżerka wprowadza wśród przyjezdnych wojskowy dryl, oczekując nie tylko wykonywania rutynowych prac w ośrodku, ale również realizowania dodatkowych zadań. Do tych ostatnich należy czyszczenie zagadkowego, betonowego monumentu.

Spotkanie

Po projekcji zapraszamy na spotkanie z reżyserką Jagodą Szelc.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

 

Zobacz również