Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Porwanie Baltazara Gąbki”, kadr z filmu
Powrót

Morskie wyprawy w małym kinie | Pokaz animacji dla dzieci

W czerwcowej odsłonie cyklu „W małym kinie” wyruszymy w morską wyprawę! Na dużym ekranie zobaczymy przygody między innymi Misia Colargola, Bolka i Lolka oraz Smoka Wawelskiego. Pokaz jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data
CZ   14 / 06 / 2018
Godzina
10:00  –  11:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Przygody Misia Colargola | Colargol marynarzem

Znamy różne misie: misie leniwe, misie pracowite, misie z dużymi brzuszkami, misie z małymi brzuszkami, misie dobre i niedobre. Znamy tez misia o imieniu Colargol, który jest najwspanialszym misiem jakiego można spotkać w życiu! A dlaczego? Tego dowiecie się oglądając najróżniejsze przygody pluszowego Misia Colargola.

Porwanie Baltazara Gąbki | Przez trzy morza

Słynny badacz Baltazar Gąbka wyrusza do Krainy Deszczowców w celu obserwacji obyczajów żab latających. Jego długa nieobecność w ojczyźnie zaniepokoiła księcia Kraka, który rozkazał zorganizować ekspedycję, mającą na celu sprowadzenie naukowca do kraju. W jej skład wchodzą Smok Wawelski oraz Bartolini Bartłomiej herbu Zielona Pietruszka (nadworny kucharz). Wspólnie wyruszają samochodem-amfibią, a ich tropem podąża szpieg z Krainy Deszczowców.

Bolek i Lolek na wakacjach | Morska przygoda

Bracia – Bolek i Lolek – wyjeżdżają razem na wakacje, a każdy dzień dostarcza im niesamowitych przygód! Odwiedzają między innymi lunapark, wybierają się na grzybobranie, jadą nad wodę łowić ryby, a także na biwak w góry. Tym razem wolny czas spędzają nad morzem – budują tratwę i wyruszają w morską podróż.

Zaczarowany ołówek | Wilk morski

Animowany serial rysunkowy o przygodach Piotrka i jego pieska, którym w rozwiązywaniu najróżniejszych problemów pomaga zaczarowany ołówek. Wszystko, co nim narysują, materializuje się. Obok postaci Piotrka i jego psa, ważną rolę w bajce odgrywa także krasnoludek, który zaopatruje chłopca w kolejne egzemplarze ołówka.

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Partner

Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.

undefined

Pliki do pobrania
PDF
w_malym_kinie_regulamin_czerwiec.pdf

Zobacz również