Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Agi Bagi”, mat. promocyjne
Powrót

Muzyka w małym kinie | Pokaz animacji dla dzieci

W kolejnej odsłonie cyklu „W małym kinie” nasi bohaterowie przeżyją muzyczne przygody! Zobaczymy Koziołka Matołka, Jacka Śpioszka oraz Agingów i Bagingów. Pokaz jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data
CZ   17 / 05 / 2018
Godzina
10:00  –  11:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Agi Bagi | Nauka śpiewu

Gdzieś daleko w wielkim kosmosie istnieje mała planeta, która nazywa się Agi Bagi. W tym uroczym miejscu, po dwóch stronach planety, mieszkają dwa plemiona – Agingów i Bagingów. Oba bardzo kochają przyrodę, dbają o rośliny i o zwierzątka, troszczą się o środowisko – każde plemię na swojej stronie planetki. Zupełnie o tym nie wiedząc, współpracują ze sobą dbając o ekosystem Agi Bagi.

Pomysłowy Dobromir | Muzyczne popołudnie

Pomysłowy Dobromir to serial opowiadający o niezwykle uzdolnionym chłopcu, mieszkającym w małym domku wraz ze swoim dziadkiem oraz wszędobylskim, figlarnym ptaszkiem. Chłopiec, obserwując otoczenie i wykorzystując swoją nieograniczoną wyobraźnię, wymyśla najdziwniejsze urządzenia, mające na celu usprawnienie i przyspieszenie prac domowych.

Jacek Śpioszek | Lekcja muzyki

Bohaterem bajki jest Jacek Śpioszek, który przeżywa we śnie rozmaite przygody: a to przenosi się do fikcyjnego świata z książki i musi uciekać przed dwoma rozbójnikami, a to przy pomocy dzielnego pieska zdobywa skarb i pozbywa się swych prześladowców, a to żegluje balią po morzu.

Dziwne przygody Koziołka Matołka | Konkurs śpiewu

Animowany serial opowiadający o niezwykłych podróżach i przygodach niezdarnego, ale bardzo sympatycznego Koziołka Matołka. Celem jego wyprawy jest Pacanów – miasto słynące z kowali, którzy umieją elegancko podkuwać kozy.

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Partner

Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.

undefined

Pliki do pobrania
PDF
w_malym_kinie_regulamin_18_04.pdf

Zobacz również