Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Courtesy of Paramo - © MMXIII Paramount Vantage, A Division of Paramount Pictures Corporation
Powrót

Nebraska | Wieczne lato: Przygoda

Ojciec i syn wyruszają do Nebraski, by odebrać wygrany na loterii milion dolarów. Po drodze spotykają się z rodziną i starymi znajomymi, wdając się w liczne konflikty i wikłając w mnóstwo niezręcznych sytuacji.
Data
PT   02 / 08 / 2019
Godzina
21:00  –  23:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Dziedziniec Cztery Pory Roku

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Wieczne lato: przygoda.

Nebraska, reż. Alexander Payne, 2013, 110 minut

Kameralna, prosta historia o trudnej relacji ojca z synem. Stetryczały alkoholik Woody (Bruce Dern) wygrywa na loterii milion dolarów, po odbiór których wyrusza do Nebraski. Sceptycznie nastawiony do tego pomysłu syn David dołącza do ojca i wraz z nim wkrótce musi stawić czoła nieprzychylnej społeczności.

Wstęp

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Pokaz odbywa się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek FINA. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 20:00. Liczba słuchawek jest ograniczona (190).

Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych). Pełny regulamin wypożyczenia słuchawek znajduje się tutaj. W razie deszczu pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (limit miejsc: 120).

Zobacz również