Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Jarosław Sosiński
Powrót

(Nie)znajomi | WYDARZENIE ODWOŁANE

Wydarzenie odwołane w związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego z 11 marca 2020.
Data
WT   17 / 03 / 2020
Godzina
19:00  –  21:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

(Nie)znajomi, reż. Tadeusz Śliwa, 2019, 103 min.

Osadzona w polskich realiach adaptacja scenariusza włoskiego filmu Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie to komediodramat o obłudzie i hipokryzji. Recenzenci docenili ją między innymi za ucho do dowcipu oraz umiejętne ukazywanie gorzkich prawd w lekkiej formie. (Nie)znajomi to również świetne kreacje aktorskie. W filmie występują m.in. Katarzyna Smutniak, Tomasz Kot, Maja Ostaszewska i Łukasz Simlat.

Spotkanie

Po projekcji zapraszamy na spotkanie z aktorem Michałem Żurawskim. 

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Audiodeskrypcja

Osoby, który chciałyby skorzystać z audiodeskrypcji prosimy o rezerwację miejsc przez kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Zobacz również