Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. materiały promocyjne
Powrót

Noc na Ziemi | Wieczne lato: Przygoda

Jedna noc na Ziemi ujęta od wieczoru aż po świt, od Los Angeles po Helsinki. Kultowe dzieło Jarmuscha z muzyką niezastąpionego Toma Waitsa.
Data
PT   30 / 08 / 2019
Godzina
21:00  –  23:15
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Dziedziniec Cztery Pory Roku

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Wieczne lato: przygoda.

Noc na Ziemi, reż. Jim Jarmusch, 1991, 129 minut

Kultowy film Jima Jarmuscha składający się z pięciu epizodów rozgrywających się w następujących miastach: Los Angeles, Nowym Jorku, Paryżu, Rzymie i Helsinkach. Wybór lokalizacji podyktowany był przede wszystkim pochodzeniem aktorów, z którymi chciał współpracować reżyser. Ich historie łączy nocna jazda taksówką i relacja nawiązująca się pomiędzy pasażerem a kierowcą. 

Wstęp

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Pokaz odbywa się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek FINA. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 20:00. Liczba słuchawek jest ograniczona (190).

Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych). Pełny regulamin wypożyczenia słuchawek znajduje się tutaj. W razie deszczu pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (limit miejsc: 120).

Zobacz również