Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. materiały promocyjne
Powrót

Noc na Ziemi | Wieczne lato: Przygoda

Jedna noc na Ziemi ujęta od wieczoru aż po świt, od Los Angeles po Helsinki. Kultowe dzieło Jarmuscha z muzyką niezastąpionego Toma Waitsa.
Data
PT   30 / 08 / 2019
Godzina
21:00  –  23:15
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Dziedziniec Cztery Pory Roku

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Wieczne lato: przygoda.

Noc na Ziemi, reż. Jim Jarmusch, 1991, 129 minut

Kultowy film Jima Jarmuscha składający się z pięciu epizodów rozgrywających się w następujących miastach: Los Angeles, Nowym Jorku, Paryżu, Rzymie i Helsinkach. Wybór lokalizacji podyktowany był przede wszystkim pochodzeniem aktorów, z którymi chciał współpracować reżyser. Ich historie łączy nocna jazda taksówką i relacja nawiązująca się pomiędzy pasażerem a kierowcą. 

Wstęp

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Ze względów technicznych wyjątkowo pokaz filmu odbędzie się w sali Ziemia Obiecana (liczba miejsc jest ograniczona: 120).

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać godzinę przed rozpoczęciem seansu. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

 

Zobacz również