Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Opowieść letnia”, kadr z filmu
Powrót

Opowieść letnia | Wieczne lato: miłość

Wakacje zakończymy leniwie, na plaży w Bretanii, śledząc miłosne rozterki melancholijnego Gasparda, głównego bohatera wybitnego filmu Erica Rohmera.
Data
ŚR   11 / 09 / 2019
Godzina
20:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Dziedziniec Cztery Pory Roku

Wydarzenie odbywa się w ramach plenerowego cyklu Wieczne lato: miłość.

Opowieść letnia, reż. Eric Rohmer, 1996, 113 minut

Nieśmiały absolwent matematyki spędza wakacje nad morzem, angażując się w bliską relację z trzema kobietami. Z każdą z nich czuje się inaczej, każda wyzwala w nim inne uczucia. Musi podjąć decyzję, którą ścieżką chce podążyć: opiekuna, zmysłowego kochanka czy może łotra?

Wstęp

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Pokaz odbywa się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek FINA. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 20:00. Liczba słuchawek jest ograniczona (190).

Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych). Pełny regulamin wypożyczenia słuchawek znajduje się tutaj. W razie deszczu pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (limit miejsc: 120).

Zobacz również