Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Weronika Izdebska
Powrót

Perfect Son | Wieczne lato: Muzyka

Na wydanym dla Sub Popu albumie „Cast” Tobiasz Biliński nie boi się podniosłości, prezentując utwory w duchu sophisti-popu i podszytego elektroniką rocka.
Data
CZ   29 / 08 / 2019
Godzina
20:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Wieczne lato: muzyka.

Choć tegoroczne Cast to album debiutancki, ukrywający się pod pseudonimem Perfect Son Tobiasz Biliński bynajmniej debiutantem nie jest. Wokalista i perkusista zespołu Kyst oraz autor solowego projektu Coldair dał się poznać jako twórca alternatywnego-rocka i zanurzonego w amerykańskiej tradycji folku. Na najnowszej, wydanej przez kultową wytwórnię Sub Pop, płycie artysta chętniej sięga po syntezatory, komponując podniosłe, elektroniczno-rockowe utwory w duchu Trenta Reznora, brytyjskiego sophisti-popu, a może nawet Depeche Mode. Perfect Son wystąpi w FINA w składzie: Tobiasz Biliński (wokal, klawisze, bas), Lavia Hart (wokal, klawisze), Kamil Hordyniec (gitara) oraz Jacek Prościński (perkusja).  

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Zobacz również