Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Piotr Macha
Powrót

Piernikowski | Osiedlowe akcje

Jako jeden z najciekawszych twórców rapu Piernikowski wypracował autorski język, w którym poetycka melancholia miesza się z prostym przekazem rodem z blokowisk. Zapraszamy na koncert, który – z powodu choroby artysty – został przeniesiony z 29 września na 18 października.
Data
CZ   18 / 10 / 2018
Godzina
20:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Puentą wydarzenia Osiedlowe akcje będzie solowy koncert współtwórcy duetu Syny. Piernikowski ma na koncie dwa świetnie przyjęte przez krytykę albumy: Się Żegnaj oraz No Fun. W jego muzyce słychać echa nowej fali czy dubu, ale także nawiązania do starej szkoły polskiego rapu. Snute przez niego opowieści, zanurzone osiedlowej codzienności, stawiają go w jednym rzędzie z najoryginalniejszymi współczesnymi twórcami języka polskiego.

Wstęp

UWAGA – nowy termin! Z powodu choroby artysty jesteśmy zmuszeni przełożyć koncert z 29 września na 18 października.

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 19:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona (120).

Zobacz również