Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Wojtek Sobolewski
Powrót

Piotr Kurek | FINA na ucho

Zapraszamy na koncert jednego z najciekawszych twórców muzyki elektronicznej, który wystąpi w FINA zaraz po premierze swojej nowej, długo wyczekiwanej płyty.
Data
CZ   11 / 04 / 2019
Godzina
20:00  –  21:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Marzec był dla Piotra Kurka wyjątkowo gorącym okresem. W połowie tego miesiąca odbyła się premiera spektaklu Inni ludzie Grzegorza Jarzyny, do którego artysta komponował muzykę, a dwa tygodnie później ukazał się jego solowy album. Wydane nakładem francuskiej wytwórni Hands In The Dark Polygome umacnia pozycję Kurka jako twórcy osobnego europejskiej sceny elektronicznej. Kompozytora, który za pomocą starych syntezatorów i zniekształconych sampli tworzy hipnotyzujące post-minimalistyczne dzieła. Utwory, które z jednej strony czerpią z twórczości Erika Satie, Michaela Nymana czy Briana Eno, ale swoim nowatorstwem nie ustępują dokonaniom Daniela Lopatina czy Tima Heckera.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 19:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu koncertu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Zobacz również