Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. © 2007 Twentieth Century Fox
Powrót

Pociąg do Darjeeling | Wieczne lato: Przygoda

Trzej bracia muszą wyjechać daleko, by poczuć się ze sobą blisko. Ich skomplikowane relacje obserwujemy w charakterystycznej dla Wesa Andersona dopracowanej w każdym detalu scenografii.
Data
PT   16 / 08 / 2019
Godzina
21:00  –  22:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Dziedziniec Cztery Pory Roku

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Wieczne lato: przygoda.

Pociąg do Darjeeling, reż. Wes Anderson, 2007, 91 minut

Trzej skonfliktowani bracia wyruszają we wspólną podróż pociągiem dookoła Indii. Francis – niedoszły samobójca, Peter – w rozpaczy po rozstaniu i Jack, który ma niebawem zostać ojcem podejmą próbę odzyskania utraconych więzi. Nie tylko międyz sobą, ale także z matką zamkniętą w klasztorze w Himalajach.

Wstęp

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Pokaz odbywa się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek FINA. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 20:00. Liczba słuchawek jest ograniczona (190).

Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych). Pełny regulamin wypożyczenia słuchawek znajduje się tutaj. W razie deszczu pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (limit miejsc: 120).

Zobacz również