Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
Portret kobiety w ogniu, mat. promocyjne Gutek Film
Powrót

Portret kobiety w ogniu | Kino–kołyska

Zapraszamy opiekunów z dziećmi do 2 lat – oraz inne osoby akceptujące specyfikę wydarzenia – na jedną z najpiękniejszych opowieści miłośnych zeszłego roku, czyli nagrodzony w Cannes za najlepszy scenariusz „Portret kobiety w ogniu” Céline Sciammy.
Data
CZ   27 / 02 / 2020
Godzina
12:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Kino-kołyska.

Opiekujesz się małym dzieckiem? Chcesz być na bieżąco z polskim i światowym kinem? Zapraszamy na bezpłatne seanse, przygotowane specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci i komforcie oglądania opiekunów. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Pod ręką będą przewijaki, wygodne pufy i miękkie maty.

Program

Portret kobiety w ogniu, reż. Céline Sciamma, 119 minut, 2019

Rok 1770. Paryska malarka Marianna przyjeżdża do Bretanii, aby namalować portret arystokratki Heloizy, szykowanej do aranżowanego małżeństwa. Heloiza nie chce jednak pozować, buntując się w ten sposób przeciwko przymusowemu zamążpójściu. Marianna dyskretnie obserwuje swoją modelkę. Czuje, że nie pozna prawdziwego oblicza młodej kobiety tak długo, jak sama będzie ukrywać własne.

Wstęp

Pokaz jest przeznaczony przede wszystkim dla rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat, ale zapraszamy także innych widzów, którzy akceptują specyfikę wydarzenia.

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

Zmotoryzowanych gości zapraszamy na parking – wjazd przez szlaban od ul. Wałbrzyskiej po lewej stronie budynku (zobacz w Google Street View).

Zobacz również