Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Wojciech Węgrzyn
Powrót

Proceder | Nowe polskie kino

Biograficzny film o Chadzie – popularnym raperze uwikłanym w światek przestępczy jest również opowieścią o mrocznym obliczu transformacyjnej Polski.
Data
WT   21 / 01 / 2020
Godzina
19:00  –  22:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Proceder, reż. Michał Węgrzyn, Polska 2019, 137 minut

Poruszająca historia zmarłego dwa lata temu rapera Tomasza Chady, chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne tarapaty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

Spotkanie

Po projekcji zapraszamy na spotkanie ze reżyserem filmu – Michałem Węgrzynem oraz Piotrem Witkowskim - odtwórcą głównej roli. Rozmowę poprowadzi krytyczka filmowa – Kaja Klimek.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

 

Zobacz również