Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. materiały dystrybutora
Powrót

Służąca | Wieczne lato: Przygoda

Trójkąt miłosny, piętrowa intryga i uczta wizualna, na którą składają się wyśmienite zdjęcia, kostiumy, rekwizyty i montaż.
Data
PT   06 / 09 / 2019
Godzina
20:30  –  23:15
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Dziedziniec Cztery Pory Roku

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Wieczne lato: przygoda.

Służąca, reż. Chan-wook Park, 2016, 164 minuty

Adaptacja bestsellerowej powieści Sarah Waters Złodziejka w reżyserii koreańskiego mistrza kina Park Chan-wooka. Trzymająca w napięciu opowieść o trójkącie miłosnym i wyuzdanych fantazjach seksualnych podszyta intrygą i dążeniem do zemsty. Rozgrywająca się w Korei lat 30. pełna napięcia historia przedstawiana jest z kilku perspektyw aż do zaskakującego, przewrotnego finału. 

Wstęp

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Pokaz odbywa się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek FINA. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 19:30. Liczba słuchawek jest ograniczona (190).

Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych). Pełny regulamin wypożyczenia słuchawek znajduje się tutaj. W razie deszczu pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (limit miejsc: 120).

Zobacz również