Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Kacperiada”, mat. promocyjne
Powrót

Skarby w małym kinie | Pokaz animacji dla dzieci

W kolejnej odsłonie cyklu „W małym kinie” udamy się na poszukiwanie skarbów! Na dużym ekranie zobaczymy przygody Kacpra, Parauszka oraz Bolka i Lolka. Pokaz jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data
CZ   10 / 05 / 2018
Godzina
10:00  –  11:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Kacperiada | Ukryty skarb

Głównymi bohaterami tego animowanego serialu są 7-letni Kacper i Ada wspólnie poszukujący odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości czy lojalności. Oboje uczą się, jak radzić sobie z emocjami – zazdrością czy rozczarowaniem – i próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych.

Parauszek i przyjaciele | Poszukiwacz skarbu

Mały zajączek Parauszek wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka w krainie zwanej Naszym Lasem. Losy Parauszka i przyjaciół obserwowane są przez wszechwiedzącą, mądrą sowę Uhu, komentującą wydarzenia z dorosłego punktu widzenia. Dzięki perypetiom zwierzątek dziecięcy widzowie uczą się dobrego wychowania, zasad, działania w grupie, odpowiedzialności i wiary we własne siły.

Na tropie | Podziemny skarbiec

Serial animowany Na tropie opowiada o sympatycznym chłopcu, który rozwiązuje rozmaite zagadki detektywistyczne. Zawsze czujny – stoi na straży prawa i broni przed złem. Czasem sensacyjne historie są wynikiem nadmiernie rozbudzonej wyobraźni, czasem świadczą o bystrości chłopaka.

Bolek i Lolek na wakacjach | Skarb

Bracia – Bolek i Lolek – wyjeżdżają razem na wakacje, a każdy dzień dostarcza im niesamowitych przygód! Odwiedzają między innymi lunapark, wybierają się na grzybobranie, jadą nad wodę łowić ryby, a także na biwak w góry. Tym razem poznają starego bacę, który opowiada Bolkowi i Lolkowi o ukrytym skarbie. Chłopcy od razu udają się na poszukiwania i znajdują walizę ... grotołaza.

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Partner

Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.

undefined

Pliki do pobrania
PDF
w_malym_kinie_regulamin_18_04.pdf

Zobacz również