Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
il. Rytm Interactive
Powrót

Średniowiecze z Minecraftem – warsztaty dla rodzin | Games for Impact

Zapraszamy na warsztat, podczas którego dzieci w wieku 8–10 lat wraz z rodzicami będą wspólnie poznawać edukacyjne walory Minecrafta i zgłębiać świat średniowiecznych mitów! Co ważne: to dzieci staną się liderami rodzinnych zespołów i… przewodnikami dla rodziców!
Data
SO   01 / 12 / 2018
Godzina
16:00  –  17:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Minimax | Parter

Wydarzenie jest częścią Games for Impact – dwudniowego festiwalu poświęconego zaangażowanym społecznie grom wideo.

Formuła warsztatów

Uczestnicy warsztatu – zespoły dziecko+dorosły – przeniosą się do Minecraftowego świata stworzonego przez animatora z Akademii Młodego Hakera. Będą oni drużyną śmiałków, której misją jest uratowanie króla i ocalenie średniowiecznego grodu. Misja nie powiedzie się bez pracy zespołowej, kreatywności i zaangażowania wszystkich uczestników zabawy.

Podczas warsztatu Minecraft zostanie zaprezentowany jako skuteczne narzędzie edukacyjne, które daje nieskończone możliwości w budowaniu przeróżnych obiektów i wykonywania zadań proponowanych przez nauczyciela/animatora. Jest to gra, którą uwielbiają dzieci i nastolatkowie, i które (umiejętnie użyte) pomaga aktywizować grupę, kształtować wyobraźnię przestrzenną i kreatywność.

Prowadzący

Michał Chrapiński – animator i edukator, od 2015 roku związany z Akademią Młodego Hakera. Projektuje i prowadzi autorskie warsztaty edukacyjne z Minecraftem.

Wstęp

Limit miejsc został wyczerpany.

Warsztat jest przeznaczony dla dzieci w wieku 8–10 lat. Każde dziecko bierze udział w warsztatach z jednym rodzicem lub opiekunem.

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Dzieci przez cały czas trwania warsztatu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. 

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu festiwalu Games for Impact.

Zobacz również