Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Striptiz i wojna", mat. promocyjne
Powrót

Striptiz i wojna | Teraz–wtedy

Zapraszamy na najnowszy, opowiadający o konflikcie pokoleniowym i współczesnej Białorusi dokument Andreia Kutsili, zdobywcy nagrody za reżyserię na ostatnim Krakowskim Festiwalu Filmowym. Program uzupełni spotkanie z twórcą i projekcja filmu Kazimierza Karabasza „W pierwszej fazie lotu”.
Data
ŚR   26 / 02 / 2020
Godzina
19:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Teraz–wtedy. Polska Szkoła Dokumentu.

Program

19:00 TERAZ | Striptiz i wojna, reż. Andrei Kutsila, 2019, 68 minut

Nieopodal Mińska emerytowany wojskowy mieszka pod jednym dachem ze swoim wnukiem. Dziadek kultywuje patriotyczne tradycje, a młody Anatol marzy o karierze męskiego striptizera, której poświęca każdą wolną chwilę. Czy między dwoma mężczyznami istnieje szansa na porozumienie?

20:15 Spotkanie z reżyserem. Prowadzi Łukasz Jasina

20:45 WTEDY | W pierwszej fazie lotu, reż. Kazimierz Karabasz, 2001, 45 minut

Kazimierz Karabasz z potoku ludzi wędrujących warszawską ulicą wyławia okiem kamery twarze dwojga młodych ludzi wchodzących w pełne, zawodowe życie.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu lub pokazie filmu uzupełniającego, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@fina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Organizatorzy

Wydarzenie współorganizowane przez FINA i telewizję Belsat.

 

undefined

 

Zobacz również