Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Superagentka”, reż. Karla von Bengtson, mat. prasowe
Powrót

Superagentka | Weekend w małym kinie

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do biura detektywistycznego, w którym Agathe-Christine będzie pracować nad swoją pierwszą „prawdziwą” sprawą!
Data
N   15 / 04 / 2018
Godzina
11:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Program

Superagentka, reż. Karla von Bengtson, Dania, 2017, 77 minut

Spódnica, marynarka, krawat, kapelusz z szerokim rondem – od razu widać, że 10-letnia Agathe-Christine jest detektywem. Gdy przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie: ma siedem dni na odkrycie, kto dokonuje drobnych kradzieży. Od razu ma podejrzanego! Jest pewna, że to Vincent – wiecznie naburmuszony i tajemniczy chłopiec z sąsiedztwa. Ale czasem pozory mylą, a pierwszy trop nie musi być tym właściwym. Czy detektywistyczna zagadka może być okazją do zdobycia prawdziwego przyjaciela?

Wstęp

Film przeznaczony dla dzieci od lat 6.

Liczba miejsc ograniczona (120). Udział w pokazie wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz rejestracyjny.

W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Mironiuk z Działu Badań i Rozwoju FINA: aleksandra.mironiuk@nina.gov.pl, +48 22 380 49 82.

Pliki do pobrania
PDF
Weekend_w_malym_kinie_regulamin_2018_04.pdf

Zobacz również