Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Tamte dni, tamte noce | Wieczne lato: miłość

Nagrodzona Oscarem, kameralna, pełna subtelności, skąpana we włoskim słońcu i łamiąca serca widzów opowieść o niemożliwej miłości.
Data
ŚR   10 / 07 / 2019
Godzina
21:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Dziedziniec Cztery Pory Roku

Wydarzenie odbywa się w ramach plenerowego cyklu Wieczne lato: miłość.

Tamte dni, tamte noce, reż. Luca Guadagnino, 2017, 127 minut

Elio (Timothée Chalamet) to błyskotliwy siedemnastolatek, który wraz z rodzicami spędza lato we włoskiej, siedemnastowiecznej willi. W odwiedziny przyjeżdża do nich Oliver, amerykański stypendysta. Obaj szybko łapią dobry kontakt i odkrywają siłę wzajemnego przyciągania. 

Wstęp

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Pokaz odbywa się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek FINA. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 20:30. Liczba słuchawek jest ograniczona (190).

Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych). Pełny regulamin wypożyczenia słuchawek znajduje się tutaj. W razie deszczu pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (limit miejsc: 120).

Zobacz również