Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Twój Vincent”, mat. promocyjne
Powrót

Twój Vincent | Kino-kołyska

„Twój Vincent” – nominowana do Oscara pełnometrażowa animacja – zainauguruje cykl Kino-kołyska, pomyślany specjalnie z myślą o spokojnym śnie dzieci (0–2) i komforcie oglądania opiekunów. Na sali zapanuje półmrok, z głośników popłynie biały szum, a ze słuchawek: ścieżka dźwiękowa filmu. Obowiązują zapisy!
Data
PT   16 / 02 / 2018
Godzina
12:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Kino-kołyska.

Program

Twój Vincent, reż. Dorota Kobiela, Hugh Welchman, 2017, 95 minut

Pełnometrażowa animacja malarska opowiadająca o tragicznej i tajemniczej śmierci Vincenta van Gogha. Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów van Gogha ożywili na ekranie. W grudniu 2017 roku film zdobył Europejską Nagrodę Filmową.

Wstęp

Limit miejsc został wyczerpany.

Na pokaz zapraszamy rodziców lub opiekunów z dziećmi w wieku od 0 do 2 lat. 

Pokaz odbywa się z wykorzystaniem słuchawek. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem.

W razie rezygnacji z udziału w wydarzeniu lub w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Dzieci przez cały czas trwania pokazu pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Zachęcamy do zabrania ze sobą zabawek, bujaczków i wszystkich niezbędnych akcesoriów pielęgnacyjnych. Zapewniamy przewijaki i przestrzeń zabaw z miękką wykładziną i pufami.

Zobacz również