Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Tort urodzinowy”, reż. Marek Skrobecki, Fototeka FINA
Powrót

Urodziny w małym kinie | Pokaz animacji dla dzieci

Kolejna odsłona cyklu „W małym kinie” będzie poświęcona urodzinom! Na dużym ekranie zobaczymy Parauszka, Hip-Hip i Hurrę oraz sympatycznego kota, który będzie usiłował zjeść swój urodzinowy tort. Pokaz jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data
CZ   12 / 04 / 2018
Godzina
10:00  –  11:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Tort urodzinowy

Zabawne perypetie kota, który ani w śnie, ani na jawie, nie może skosztować wymarzonego urodzinowego tortu. Najpierw przeszkadza mu w tym natrętny telefon, który okazuje się być budzikiem, a potem, oczywiście, myszy.

Hip-Hip & Hurra | Odcinek: U miśków na urodzinach

Hip-Hip i Hurra to polska, pełna humoru i komediowych zwrotów akcji historyjka, będąca parodią seriali detektywistycznych. Głównymi bohaterami są: różowy hipopotam Hip-Hip – detektyw i Hurra – jego roztargniony asystent, fioletowa łasica. Duet rozwiązuje różne zagadki i zgłębia przyrodnicze prawdy. Mali widzowie, przy okazji śledztw prowadzonych przez zabawną parę detektywów, dowiadują się, jak powstają chmury, wiatr, tęcza, skąd się biorą dzieci oraz poznają fakty z życia roślin i zwierząt.

Parauszek i przyjaciele | Odcinek: Urodzinowa przejażdżka

Zajączek Parauszek ma urodziny, o których zupełnie zapomniał, ponieważ tego dnia skończył budowę swojego samochodu. Natychmiast nadarza się okazja, żeby wypróbować auto, ponieważ sroka Madzia gdzieś zapodziała swoją szkatułkę. Oczywiście szybko okazuje się, że w sprawę zamieszani są lis Fredek i wilk Waldek.

Mieszkaniec zegara z kurantem | Odcinek: Urodzinowy wieczór

Bohaterem tego serialu animowanego jest starszy pan, który stara się wyprawić najlepsze urodzinowe przyjęcie. Mały skrzat, który zamieszkuje wnętrze starego zegara stara mu się w tym pomóc, jednak nie zawsze mu to wychodzi, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Partner

Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.

undefined

Pliki do pobrania
PDF
w_malym_kinie_regulamin_18_04.pdf

Zobacz również