Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Bolesław Ciupiński, mat. Fototeka FINA
Powrót

Wakacje w małym kinie | Pokaz animacji dla dzieci

W ostatniej czerwcowej odsłonie cyklu „W małym kinie” udamy się na wymarzone wakacje! Sprawdzimy jakie plany na lato mają Florka, Bolek i Lolek oraz Miś Colargol. Pokaz jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data
CZ   21 / 06 / 2018
Godzina
10:00  –  11:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Bolek i Lolek na wakacjach | Lunapark

Bracia – Bolek i Lolek – wyjeżdżają razem na wakacje, a każdy dzień dostarcza im niesamowitych przygód! Odwiedzają między innymi dziadków, wybierają się na grzybobranie, jadą nad wodę łowić ryby, a także na biwak w góry. Tym razem Bolek i Lolek urządzają sobie niezłą zabawę w lunaparku.

Pamiętnik Florki | Podróż

Polski serial animowany pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej, małej ryjówki Florentyny, która jest baczną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków. Jak każdy maluch dziwi się najprostszym rzeczom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać.

Zaczarowany ołówek | Wakacje z duchem

Animowany serial rysunkowy o przygodach Piotrka i jego pieska, którym w rozwiązywaniu najróżniejszych problemów pomaga zaczarowany ołówek. Wszystko, co nim narysują, materializuje się. Obok postaci Piotrka i jego psa, ważną rolę w bajce odgrywa także krasnoludek, który zaopatruje chłopca w kolejne egzemplarze ołówka.

Przygody Misia Colargola | Wakacje Colargola

Znamy różne misie: misie leniwe, misie pracowite, misie z dużymi brzuszkami, misie z małymi brzuszkami, misie dobre i niedobre. Znamy tez misia o imieniu Colargol, który jest najwspanialszym misiem jakiego można spotkać w życiu! A dlaczego? Tego dowiecie się oglądając najróżniejsze przygody pluszowego Misia Colargola.

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Partner

Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.

undefined

Pliki do pobrania
PDF
w_malym_kinie_regulamin_czerwiec.pdf

Zobacz również