Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. Robert Jaworski
Powrót

Zabawa zabawa | Nowe polskie kino

Zapraszamy na pokaz najnowszego filmu Kingi Dębskiej podejmujący temat alkoholizmu wśród kobiet. Po projekcji spotkanie z reżyserką.
Data
WT   19 / 02 / 2019
Godzina
19:00  –  21:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Program

Zabawa, zabawa, reż. Kinga Dębska, 2018, 88 minut

Najnowszy film Kingi Dębskiej (Moje córki krowy, Plan B) podejmuje trudny i wciąż rzadko podejmowany temat alkoholizmu wśród kobiet. Bohaterki dramatu Zabawa zabawa różnią się wiekiem, statusem społecznym i stanem cywilnym, jednak wszystkie mają ten sam problem – piją. Prokuratorka Dorota (Agata Kulesza), by nie zwariować; studentka Magda (Maria Dębska), bo lubi poimprezować; a ordynatorka Teresa (Dorota Kolak), ponieważ myśli, że nie zostało jej już nic innego. Historia każdej z nich zmierza ku dramatycznemu finałowi, choć przecież wciąż istnieje szansa, by obrać inną drogę.

Spotkanie

Po filmie spotkanie z reżyserką Kingą Dębską poprowadzi dziennikarka filmowa Kaja Klimek.

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).

Zobacz również