Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Pamiętnik Florki”, mat. promocyjne
Powrót

Zabawy w małym kinie | Pokaz animacji dla dzieci

W kolejnej odsłonie cyklu „W małym kinie” będziemy się świetnie bawić razem z naszymi bohaterami – Bolkiem i Lolkiem, kotem Filemonem, ryjówką Florką i mieszkańcami roześmianej planety Agi Bagi! Pokaz jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data
CZ   24 / 05 / 2018
Godzina
10:00  –  11:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Agi Bagi | Nowy lasek

Gdzieś daleko w wielkim kosmosie istnieje mała planeta, która nazywa się Agi Bagi. W tym uroczym miejscu, po dwóch stronach planety, mieszkają dwa plemiona – Agingów i Bagingów. Oba bardzo kochają przyrodę, dbają o rośliny i o zwierzątka, troszczą się o środowisko – każde plemię na swojej stronie planetki. Zupełnie o tym nie wiedząc, współpracują ze sobą dbając o ekosystem Agi Bagi.

Bolek i Lolek na wakacjach | Zabawa w rycerza

Bracia – Bolek i Lolek – wyjeżdżają razem na wakacje, a każdy dzień dostarcza im niesamowitych przygód! Odwiedzają między innymi lunapark, wybierają się na grzybobranie, jadą nad wodę łowić ryby, a także na biwak w góry. Tym razem wykorzystując stare, wyrzucone na złom przedmioty, Bolek i Lolek urządzają zabawę w średniowiecznych rycerzy.

Dziwny świat kota Filemona | Zabawa w chowanego

Telewizyjny serial animowany dla dzieci wyprodukowany w Studiu Małych Form Filmowych Se-Ma-For i emitowany w latach 1972–1974. Opowiada o przygodach dwóch kotów – starego, doświadczonego Bonifacego oraz Filemona – małego, naiwnego kotka, ciekawego świata. Obaj mieszkają w wiejskiej chacie z Dziadkiem i Babcią.

Pamiętnik Florki | Nuda

Polski serial animowany pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej, małej ryjówki Florentyny, która jest baczną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków. Jak każdy maluch dziwi się najprostszym rzeczom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać.

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3) i wczesnoszkolnych (klasy 1-3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 40 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Partner

Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.

undefined

Pliki do pobrania
PDF
w_malym_kinie_regulamin_18_04.pdf

Zobacz również