Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
mat. promocyjne
Powrót

Żegnaj pierwsza miłości | Wieczne lato: miłość

Entuzjastycznie przyjęta przez krytykę, autobiograficzna historia miłosna jednej z najzdolniejszych młodych autorek kina europejskiego – Mii Hansen-Løve.
Data
ŚR   24 / 07 / 2019
Godzina
21:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Dziedziniec Cztery Pory Roku

Wydarzenie odbywa się w ramach plenerowego cyklu Wieczne lato: miłość.

Żegnaj pierwsza miłości, reż. Mia Hansen-Love, 2011, 110 minut

Lato 1999. Camille i Sullivana połączyła nastoletnia miłość. Sullivan wyjeżdża jednak do Południowej Ameryki i ślad po nim przepada. Po 8 latach spotykają się ponownie, gdy Camille jest już dojrzałą kobietą z ustabilizowanym życiem emocjonalnym. 

Wstęp

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Pokaz odbywa się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek FINA. Do ich wypożyczenia niezbędny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem. Słuchawki będą wydawane od godziny 20:30. Liczba słuchawek jest ograniczona (190).

Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, środków odstraszających komary, a także dodatkowych słuchawek (można je podpiąć do zestawów bezprzewodowych). Pełny regulamin wypożyczenia słuchawek znajduje się tutaj. W razie deszczu pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (limit miejsc: 120).

Zobacz również