Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
fot. materiały promocyjne
Powrót

Zima | W małym kinie

Podczas ostatniego tegorocznego spotkania wspólnie przeniesiemy się do zimowej krainy! Razem z bohaterami bajek zobaczymy, jak wygląda zima w lesie i pod świąteczną choinką. Pokaz przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Data
CZ   20 / 12 / 2018
Godzina
10:00  –  11:30
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Pokaz odbywa się w ramach cyklu W małym kinie.

Program

Choinka

Czy prezenty zawsze przynosi Mikołaj? A jeśli dzieciom podarki przynoszą też skrzaty? Zabawny film rysunkowy o rywalizacji pomiędzy skrzatami, które nie psocą, a pomagają niczego niespodziewającym się ludziom.

Napad pod choinką                      

Gdy świeczki się wypalają, tworzy się wosk, a z wosku czasem może powstać mały człowieczek. Mikołaj jak co roku ubiera choinkę, tym razem musi poradzić sobie z natarczywym woskowym ludkiem. Czy z pomocą innych zabawek pokona niebezpiecznego człowieczka?

Żubr Pompik | Śnieżyca

W porównaniu z innymi żubrami Pompik jest niewielki, a do tego nie tak silny, szybki i skoczny, jak jego rówieśnicy. Z pewnością jest jednak najbardziej ciekawskim ze zwierząt w puszczy. W tym roku jego siostra, Polinka po raz pierwszy widzi zimę. Rodzina postanawia pokazać jej różne niezwykłe rzeczy, które dzieją się o tej porze roku.

Przygody Misia Colargola | Zimowe kłopoty

Znamy różne misie: misie leniwe, misie pracowite, misie z dużymi brzuszkami, misie z małymi brzuszkami, misie dobre i niedobre. Znamy też misia o imieniu Colargol, który jest najwspanialszym misiem, jakiego można spotkać w życiu! 

Zasady uczestnictwa

Pokazy są przeznaczone dla zorganizowanych grup przedszkolnych (od lat 3).

Maksymalna liczba uczestników w jednym zgłoszeniu wynosi 30 osób.

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy.

Liczba miejsc ograniczona (120 osób).

Partner

Partnerem cyklu jest Studio Miniatur Filmowych.

undefined

Zobacz również