Zostałeś zalogowany. Za X sek. strona zostanie przeładowana.

Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Wyłącz komunikat
Logo NInA
„Żubr pompik”, reż. Wiesław Zięba, mat. EGoFILM
Powrót

Żubr Pompik | Weekend w małym kinie

Zapraszamy dzieci od lat 4 wraz z opiekunami na opowieść o sympatycznej żubrzej rodzinie oraz o polskiej przyrodzie.
Data
N   25 / 03 / 2018
Godzina
11:00
Miejsce
Filmoteka Narodowa–Instytut Audiowizualny ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
Sala Ziemia Obiecana | Pierwsze piętro

Program

Żubr Pompik, reż. Wiesław Zięba, Polska, 2017 (6 odcinków)

Gdzieś w głębinach wielkiej, dzikiej, zielonej puszczy mieszka żubr Pompik. W porównaniu z innymi żubrami jest niewielki, do tego nie tak silny, szybki i skoczny, jak jego rówieśnicy. Nie nadaje się raczej do tradycyjnych zabaw w przepychanie rogami czy żubrzego berka. Za to jest najbardziej ciekawskim ze zwierząt w puszczy. Interesuje go wszystko, co dzieje się dookoła niego. Nie ma takiej leśnej tajemnicy, której Pompik by nie rozwiązał dzięki obserwacji, cierpliwości i zadawaniu mnóstwa pytań. Dzielnie sekunduje mu młodsza siostra Polinka, stanowiąca jego przeciwieństwo.

Spotkanie

Po projekcji zapraszamy na spotkanie z twórcami serii Żubr Pompik: producentką Eweliną Gordziejuk oraz reżyserem Wiesławem Ziębą, które poprowadzi Barbara Zaborek-Sroka.

Wstęp

Film przeznaczony dla dzieci od lat 4.

Liczba miejsc ograniczona (120). Udział w pokazie wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsca, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz rejestracyjny.

W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Mironiuk z Działu Edukacji i Badań FINA: aleksandra.mironiuk@nina.gov.pl, +48 22 380 49 82.

Zobacz również